הוצאה פרטית לפרטיים ולעסקים

ספרי שירה, ילדים, רומנים ועיון
רבים כותבים למגירה, וחולמים על היום שבו יתגלו על ידי הוצאה גדולה וספרם יעטר את מדפי חנויות הספרים. אבל יש כאלה שמחליטים להפסיק להמתין, לקחת את היוזמה לידיהם – ולהוציא לאור את ספרם.
עם התפתחות הדפוס הדיגיטלי אין צורך להדפיס עשרות אלפי ספרים, ואפשר להדפיס כל כמות המתאימה לכם, החל מספר אחד.

בהוצאה לאור פרטית של ספרכם אתם המשקיעים ואתם המחליטים. כל שלב בעריכה, בעיצוב, באופן ההפצה וביחסי הציבור של הספר נעשה בהתאם לאישורכם ולרצונכם.
אנחנו נעזור בכל תהליך ההוצאה, החל משלב כתב היד דרך עריכה, הגהה, עיצוב, צילום, דפוס, יחסי ציבור ושיווק.

בכל שלב בתהליך נוכל להמליץ על אנשי מקצוע המתאימים לדעתנו לספר שלך, וכמובן נוכל לעבוד עם כל בעל מקצוע שיבחר על ידך.

ספרים עסקיים
ספר עבור העסק שלכם יכול לשמש למספר מטרות – מתנה לעובדים לקראת חג או ‘יום הולדת’ לעסק, עבור לקוחות פוטנציאלים או עבור פרוייקט מסויים.

הספר יכול לספר את תולדות החברה מהקמתה ועד היום, יכול לסקור פרוייקט ספציפי או כל מטרה שתרצו – בספר תדמיתי מעוצב ומסוגנן, מותאם לסגנון החברה ולדרישות שלכם.

ספרו לנו את המטרה והחזון, ואנחנו נדאג לכל השאר. החל מתחקיר, כתיבה ועריכה, דרך צילום מקצועי, עיצוב, הבאה לדפוס ופיקוח על התהליך כולו, עד לקבל הספר המוגמר.

  

למי מתאימה הוצאה פרטית?
הוצאה פרטית מתאימה לכל אדם שכתב ספר ומעוניין להוציא אותו לאור. זה יכול להיות במספר עותקים מצומצם לחברים ומשפחה, וזה יכול להות ספר עיון, קריאה או בישול שיודפס באלפי עותקים ויופץ לכל חנויות הספרים.

כמה עולה להוציא ספר בהוצאה פרטית?
עלות הפרוייקט תלויה כמובן בכל אחד מהפרמטרים המרכיבים את הספר – אורך הטקסט, האם יש צורך בעריכה לשונית או רק בהגהה, האם יש צורך בצילום או איור, כמה עבודה תהיה על עיצוב הספר, מה המפרט הטכני של הספר, בכמה עותקים הוא יופץ ומה יהיה אופי השיווק ויחסי הציבור שלו.

איך מתחילים?
בהתחלה נפגשים. נעבור ביחד על הרצונות שלכם, נספר לכם מנסיוננו על התהליך, ונבנה לכם הצעת מחיר בהתאם לתקציבכם.

נפגיש אתכם על בעלי מקצוע נוספים שיהיו מעורבים בתהליך, וביחד נצא לדרך המרגשת, עד ללידת הספר.

נשמח ללוות אתכם לאורך כל התהליך, אך אם תרצו בכך נוכל לקחת חלק רק בתהליך העיצוב, ואת שאר התהליך תוכלו לעשות בעצמכם, או עם אנשי מקצוע אחרים לבחירתם.<
כל הזכויות שמורות לב.דיזיין - מורן בויס ויעל רון, 2013 ©
Powered by lama-lo?!